Киплинг
Шаблоны joomla


Lista membrilor Cosiliului National Al Partidului Verde Ecologist

  • PDF
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Lista membrilor Cosiliului National

Al Partidului Verde Ecologist

alesi la Congresului a V-lea extraordinar 15 iulie 2012

  1. Dumbraveanu Andrei – Presedintele Cosiliului National
  2. Volosciuc Leonid – Vice Presedintele Cosiliului National
  3. Costin Vera– Vice Presedintele Cosiliului National
  4. Donea Alexandru- Vice Presedintele Cosiliului National, Presedintele Organizatiei de Tineret
  5. Prohnitichi Anatolie- Presedintele Partidului Verde Ecologist
  6. Renita Alecu -Presedintele de onoare a Partidului Verde Ecologist
  7. Palancean Alexei – Prim Vice Presedintele Partidului Verde Ecologist
  8. Covali Victoria – Secretar General al Partidului Verde Ecologist
  9. Cojocari Eleonora  - Vice Presedintele Partidului Verde Ecologist
  10. Bobu Victor- Vice Presedintele Partidului Verde Ecologist
  11. Albu Sergiu - Vice Presedintele Partidului Verde Ecologist

                                               

Presedintii organizatiilor teritoriale:

  1. Cebotari Gheorghe                                   Chisinau
  2. Cebotari  Valentina                                   Centru
  3. Radu Constantin                                        Ciocana
  4. Barabula Ion                                               Riscani
  5. Olaru Valentin                                            Botanica
  6. Donţu Ion                                                   Balti
  7. Graur Vasile                                              Basarabeasca
  8. Sirbu Adrian                                              Briceni
  9. Babilev Aurel                                            Cantemir
  10. Comerzan Igor                                          Cimislia
  11. Bobu Nicu                                                  Edinet
  12. Tighineanu Robert                                      Floresti
  13. Tarigradschi Danie                                    Glodeni
  14. Cononov Vladimir                                     Ialoveni
  15. Lupu  Gheorghe                                        Nisporeni
  16. Sitnic Silviu                                                 Ocnita
  17. Matros Gheorghe                                      Rezina
  18. Caraus Oleg                                                Stefan Voda
  19. Tugulea Ion                                                Ungheni
  20. Cioara Andrei                                            Taraclia
  21. Harjevschi  Vitalie                                     Hincesti
  22. Zalevschi Ana                                             Orhei
  23. Zosim Ecaterina                                         Singerei
  24. Smocinschi Ion                                           Leova 
  25. Nicli Vasile                                                  UTA Gagauzia
  26. Volnitchi Constantin                                 Soroca
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета
You are here Despre Noi Conducerea Partidului Membrii Consiliului National